7 Zeytin 1 İncir Hapı Kullanıcı Yorumları

7 Zeytin 1 İncir Satış

 BU SİTE 7 ZEYTİN 1 İNCİR ORJİNAL SATIŞ SİTESİDİR. 


7 zeytin 1 incir hapı nedir, nasıl kullanılır, kullanıcı yorumları, sitemizden bütün bilgilere ulaşabilir kolayca sipariş verebilirsiniz. 7 zeytin 1 incir hapı günde 2 kere kullanılır. 1 Tanesini sabah kahvaltısından önce diğerine de gece yatmadan önce bol su ile yutunuz. 7 zeytin 1 incir hapı İLAÇ değildir. Gıda takviyesidir. Her dediğimiz gibi Hekimlerimiz Önceliğimizdir.

İçindeki bazı maddeler: Meyve şekeri, pektin, A, B, C vitaminleri (özellikle taze meyvede bol), meyve asitleri, sümüksü madde, protein, fosfor ve kalsiyum (oldukça yüksek oranda), maden izleri. Özellikle B6 yönünden zengindir.

Taze İncirde %12, kuru incirde ise %53 şeker (sakaroz, glikoz) ve yaklaşık 200 mg kalsiyum vardır.
Bilim insanları yediğimiz gıda maddeleriyle günde 25 g lifli madde almamızı önermektedir. Taze veya kuru olarak incir çok önemli bir lifli madde kaynağıdır.

 

7 zeytin 1 incir hapı Dhr. Esat Başaran

Dhr. Uzmanı Esat Başaranın formüle ettiği yeni bir üründür.

Zeytin ağacının, yanlızca meyvesi ve ondan elde edilen yağı değil; yaprağı da, insan sağlığı yönünden önemlidir. Bugüne kadar zeytin yaprağında, 100’e yakın madde elde edilmiştir. Yaprakta bulunan bu maddeler, zeytin çeşidine uygulanan kültürel tedbirlere, yetiştiği bölgeye ve hasat zamanına göre farklılıklar gösterir.

Yapraktaki: Oleuropein ve Özellikleri

Zeytin yaprağında, 60-90 mg/gr oranında, oleuropein bileşiği bulunmaktadır. En aktif antioksidanlar, fenolik ve polifenolik bileşiklerdir. Oleuropein, başlıca polifenolik antioksidanlardan biridir ve yaprağın en etken fenolik bileşiğidir. Bu bileşik aynı zamanda terapötik (tedavi edici) etkiye sahiptir. Oleuropeinin içeriğindeki; elonoik asidin, antibakteriyel, antifungal ve antiviral özellikleri, laboratuvar koşullarında kanıtlanmıştır. Bu özelliğiyle, doğal antibiyotik olduğu bilinir. Vücudun bağışıklık sisteminde, soğan ve sarımsak ile benzer etki gösterir.

Yeni yapılan araştırmalarla olağanüstü özellikleri ve kansere karşı etkinliği ortaya çıkan "zeytin yaprağı" ve içindeki "oleuropein" maddesi.
Zeytin ağacının tamamında bulunan ve acı-buruk bir tadı olan oleuropein, zeytinin işlenmesi sırasında uzaklaştırılır. Oleuropeinin içeriğinde bulunan elenolik asit ve oleuropein türevi olan kalsiyum elenolat, çok çeşitli mikroorganizma gruplarını uzak tutma özelliğine sahiptir. Zeytin yapraklarında da bulunan oleuropein maddesi ve hidrolizleri(molekülün su ile ayrışımı), antibiyotiklere direnç kazanmış mikroorganizmalar üzerinde, etkili ve çok değerli bir bileşendir.

Yaprakta, çeşitli flavonoidler bulunmaktadır. Fenolik ve flavonait bileşikler, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirip; hastalıklara karşı dirençli olmasını sağlar. Yapraktaki oleuropeinin, antibakteriyel özelliği kullanılmaktadır. Zeytine uzun ömrünü verdiği söylenen, oleuropein maddesi, Avrupa'da, gençleştirici kremlerden, haplara ve sütlerin özelliklerini artırmaya yönelik olmak üzere, çok geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Zeytinin yaprağında, tanen vardır. Meşe palamudunda da bol miktarda bulunan tanenler, aynı zamanda, antiseptik bileşiklerdir. Zeytinin yaprağında, uçucu yağlar, organik asitler ve rezin bulunur. Yaprakların çayı ve tentürü kullanılır. Asırlardır yetiştiği coğrafyalarda zeytinin yaprağı, ilaç olarak kullanılmaktadır. Zeytinin yaprağı, düşük basınç altında, az ısıyla kurutulursa, yaprağın, hem değerleri değişmez hem de acılaşmaz.

Zeytin Yaprağı Özü(Ekstrakt)

Zeytin yaprağı, eski çağlardan bu yana tedavide kullanılmıştır. Doğal antibiyotik ve antioksidan özellikler taşımaktadır.
Zeytin yaprağı özü(ekstraktı), zeytin ağacı yapraklarından, fiziksel ve kimyasal metodlarla elde edilir. Bu öz, yeşil toz görünümlü yaprak özüdür. Bu öz, tüm bileşikleri, saf olarak kapsamakla beraber; 250 mikrogram A vitamini, 40 mikrogram selenyum, 250 miligram C vitamini, 20 mg askorbil-palmitat içermektedir. Zeytin yaprağı özü, zeytin yaprağının bileşenlerini, konsantre olarak ihtiva etmektedir. Yani, 1 gr yaprakta, yaklaşık % 5 oleuropein bulunurken; 1 gr zeytin yaprağı ekstraktında bu oran, % 20’lere kadar çıkmaktadır. % 6-15 oranında oleuropein içeren kuru zeytin yaprağı özü, ticari olarak satılmaktadır.

Zeytin yaprağı ile ilgili çalışmalar devam etmekle beraber; yaprak özünün, soğuk algınlığından aşırı yorgunluğa ve birçok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir. Zeytin yaprağı, çay veya öz formunda alındığında; oleuropein, insan vücudunda bulunan iki enzim tarafından(esteraz ve beta –glukozidaz) elenoik aside dönüştürülür. Bu bileşik, güçlü bir antibakteriyal etkiye sahiptir. Özellikle de patojen bakteriler üzerinde, öldürücü bir etkiye sahip olduğu anlaşılmıştır.


7 zeytin 1 incir, 7 zeytin 1 incir hapı, 7 zeytin 1 incir fiyatı, 7 zeytin 1 incir esat başaran, 7 zeytin 1 incir yorumları, 7 zeytin 1 incir kullanıcı yorumları, 7 zeytin 1 incir diyeti, 7 zeytin 1 incir kürü, 7 zeytin 1 incir hapı kullananlar, zahide yetiş 7 zeytin 1 incir, zeytin ve incir kürü, zeytin incir diyeti, 7 zeytin 1 incir hapı kullanımı, 7 zeytin 1 incir faydaları, 7 zeytin 1 incir kadınlar kulübü, yedi zeytin bir incir, 7 zeytin 1 incir kullananlar yorumları, 7 zeytin 1 incir satın al, 7 zeytin 1 incir satış sitesi, 7 zeytin 1 incir kimler kullanabilir, 7 zeytin 1 incir kullananlar zayıflayanlar, esat başaran nasıl zayıfladı, 7 zeytin 1 incir zayıflayanlar yorumları, 7 zeytin 1 incir yiyenler, 7 zeytin 1 incir sipariş, 7 zeytin 1 incir nedir, esat başaran yorumlar, esat başaran nasıl zayıfladı, esat başaran zayıflama, yedi zeytin bir incir sipariş, yedi zeytin bir incir hapı, zahide yetiş esat başaran, zeytin incir kürü,

 

Arama Motorlarında 7 Zeytin 1 İncir Nasıl Bakılıyor7 zeytin 1 incir, 7 zeytin 1 incir hapı, 7 zeytin 1 incir fiyatı, 7 zeytin 1 incir esat başaran, 7 zeytin 1 incir yorumları, 7 zeytin 1 incir kullanıcı yorumları, 7 zeytin 1 incir diyeti, 7 zeytin 1 incir kürü, 7 zeytin 1 incir hapı kullananlar, zahide yetiş 7 zeytin 1 incir, zeytin ve incir kürü, zeytin incir diyeti, 7 zeytin 1 incir hapı kullanımı, 7 zeytin 1 incir nedir, 7 zeytin 1 incir kadınlar kulübü, 7 zeytin 1 incir nasıl yenir, 7 zeytin 1 incir kullanım şekli,  7 zeytin 1 incir kullananlar yorumları,7 zeytin 1 incir satın al, 7 zeytin 1 incir satış sitesi, 7 zeytin 1 incir kimler kullanabilir, 7 zeytin 1 incir kullananlar, esat başaran yedi zeytin bir incir, 7 zeytin 1 incir yorumları, 7 zeytin 1 incir yiyenler, 7 zeytin 1 incir sipariş, 7 zeytin 1 incir nedir, esat başaran yorumlar, yedi zeytin bir incir, yedi zeytin bir incir hapı, zahide yetiş esat başaran,zeytin incir kürü

 7 zeytin 1 incir hapı sipariş vermek çok kolay, sayfada bulunan formu doldurabilir veya sipariş sayfasından da kolayca satın alabilirsiniz. İsterseniz satış ve danışma hattımızı arayarak bilgi alabilir, form doldurtabilirsiniz. 7 zeytin 1 incir sipariş verdiğinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz. İster nakit ister kredi kartı ile alabilirsiniz. Siparişleriniz faturalı bir şekilde aras kargo ile gönderilir. LÜTFEN FATURASINI GÖRMEDİĞİNİZ HİÇ BİR KARGOYU TESLİM ALMAYINIZ.


Anasayfa  |  Esat Başaran Kimdir?  |  Yedi Zeytin Bir İncir  |  Esad Başaran Kimdir?  |  Pheda Dmt En Ucuz  |  Dmt Pheda Siparişi  |  7 Zeytin 1 İncir Satın Al  |  7 Zeytin 1 İncir Hap Kullananlar  |  7 Zeytin 1 İncir Diyeti  |  7 Zeytin 1 İncir Yorum  |  Orjinal Dmt Pheda Hapı  |  Dmt Pheda Kullanıcı Yorumları  |  7 Zeytin 1 İncir Fiyatları  |  7 Zeytin 1 İncir Hapı Kullananlar  |  Dmt Pheda Satın Al  |  Dmt Pheda Hap  |  Pheda Dmt Satış Sitesi  |  Dmt Pheda Fiyatı  |  Esat Başaran Dmt Pheda  |  7 Zeytin 1 İncir Faydaları  |  Dmt Pheda Orijinal Satış Sitesi  |  Kimler Dmt Pheda Kullanabilir  |  Dmt Pheda Resmi Satış Sitesi  |  7 Zeytin 1 İncir Siparişi  |  

Copyright 2019 www.7zeytin1incirfiyati.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 3 Dün   80 Bugün 40 Toplam Tekil 196695
7 zeytin 1 incir hapı